piątek, 4 stycznia 2019

Noworoczne czytanie

Witam wszystkich w nowym roku! Poprzedni zleciał niesamowicie, sama nawet nie wiem kiedy. I już mamy styczeń. Lubię ten miesiąc. Dla mnie to taki moment zawieszenia, odpoczynek poświąteczny, można przystanąć na jakiś czas, bez żadnej gonitwy, naładować baterie, zregenerować się. Jest mi to ostatnio bardzo potrzebne. 
Jeśli chodzi o czytanie, skończyłam niedawno "Promyczka" Kim Holden. Magiczna książka. Napisana tak fajnym językiem, że trudno się oderwać. Pochłonęłam ją łapczywie, a po skończeniu pozostałam nienasycona, szczerze zasmucona zakończeniem, choć wiem, że to przecież tylko książka. Ale jednak takie zakończenia w życiu niestety też się zdarzają. Ciągle zastanawiałam się, jak będzie wyglądała kontynuacja tej historii, w książce "Gus" , bo dalsza część wydawała mi się bezsensowna bez Promyczka. Teraz jestem w połowie "Gusa". Też ciekawy, wciągający, ale to już jednak nie to samo. Rozpaczam wraz z głównym bohaterem. Może to głupie, ale tak jest. Szkoda mi, że Promyczek się już w tej części nie pojawi, brakuje mi jej żywiołowości i dobrej energii. Ale nawet pomimo tego trudno mi się oderwać. Autorka naprawdę jest genialna.
Bardzo polecam obie książki. 


Pozdrawiam  zimowo!

7 komentarzy:

 1. bardzo ciekawie zanęciłaś tymi książkami (chociaż ja chyba wolę czytać optymistyczne książki) :) wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne kartki robisz, takie kolorowe, cudne, a wszystko do siebie pasuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

  OdpowiedzUsuń
 4. 24 years old VP Product Management Walther Hurn, hailing from Dolbeau enjoys watching movies like "Legend of Hell House, The" and Graffiti. Took a trip to Historic Town of Grand-Bassam and drives a Alfa Romeo 8C 2900B Pinin Farina Cabriolet. odwiedz strone

  OdpowiedzUsuń
 5. Sanok jest doskonałym miejscem do zakupu nieruchomości. Skorzystaj z właściwej pomocy przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. nieruchomosci.sanok.pl

  OdpowiedzUsuń